شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 17

شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 17

کازئینات سدیم

کازئینات منبع خوبی از پروتئین ها بوده و دارای نقش امولسیفایر، اتصال دهنده آب و کمک به پف کنندگی می‌باشد.نزدیک به ۸۰ درصد از پروتئین موجود در شیر گاو و پنیر از نوع کازئین است.

 

این محصول یک ماده غذائی افزودنی است که به عنوان ماده‌ای اتصال دهنده، امولسیون کننده، سفید کننده و ورآورنده عمل می‌کند. خیلی زود در آب حل شده و به طور روز افزونی در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بسیاری از کشورها به عنوان امولسیون کننده در تهیه سوسیس و کالباس و به عنوان جانشین شیر و خامه در فرآورده های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین در محصولاتی مانند پنیر، ماست، بستنی و کافی کریمر نیز استفاده می‌شود.

 

به عنوان یک منبع غذایی مناسب کازئین کلیه اسیدهای آمینه ضروری بدن را تامین می‌کند و دارای مقادیر بالایی از آمینو اسید گلوتامین است که در بهبود سطح ایمنی بدن نقش موثری دارد. با توجه به اینکه این پروتئین دارای کلیه اسید های آمینه ضروری برای بدن می باشد و بر اساس شاخص‌های تغذیه‌ای و کیفی یکی از بهترین پروتئین های طبیعت محسوب می شود لذا به عنوان یک جزء مهم در فرمولاسیون مکمل های غذایی کاربرد فراوانی یافته است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک لازم دارید? با ما در ارتباط باشید